robert pattinson kristen stewart
Jackson Rathbone Röportajı Bella10
Jackson Rathbone Röportajı Bella10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

edward&bella

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jackson Rathbone Röportajı

3 posters
YazarMesaj
anathema
co admin
co admin
anathema

Jackson Rathbone Röportajı Empty
MesajKonu: Jackson Rathbone Röportajı   Jackson Rathbone Röportajı I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 7:54 pm

1.İlk öpüşmen ne zamandı?

13 yaşındayken,benden 2 yaş büyük bir kızla çıkıyordum.Sinemadaydık,fi
lmin hemen hemen 30 dakikasından sonra (Titanic) o ilk hamleyi yaptı.Çok utangaçtım ve herhalde ilk hamleyi asla yapamazdım,bu yüzden,aslında bu hayatımı kökten değiştirdi.İki yıl kadar çıkmaya devam ettik.Bu sıralarda evlendiğini duydum,bu yüzden adını söylemiyorum ama hala kalbimde çok özel bir yeri var.

2.Aşık olduğun ünlü biri var mıydı?

Bryce Dallas Howard'dı.Bence inanılmaz bir oyuncu ve çok güzel genç bir bayan.Aynı zamanda benim dengim olmadığı için sadece hayal etmeye devam ediyorum.

3.Kızların moda trendlerinden anlamakta en fazla zorluk çektiğin hangisidir?

Los Angeles'ın kavuran sıcağında,kısa şort ve Ugg botlar -içi yünlü bir bot markası- giyen birçok kız gördüm.Botları ve kısa şortları severim ama hep merak etmişimdir,ayakları terlemiyor mu?

4.İçten içe aşık olduğun bir "kadın üzerine yazılmış" film var mı?

The Notebook.İnanılmaz iyi oynanmış ve yazılmış.

5.Televizyonda,kötü olan ancak zevk aldığın bir program var mı?

Blind Date.Gerçekten kötü.

6.Hayatının film versiyonunda seni kimi oynardı?

Eğer filmi çekilseydi,çizgi film olmasını isterdim.Belki Christopher Walken beni oynayabilirdi.Eminim bunu isterdi..

7.Hayalindeki meslek nedir?

Clint Eastwood'un filminde oynamak.LÜTFEN,Bay Eastwood,HERHANGİ BİR sahneyi de oynarım!Hiç repliği olmayan pizzacıyı bile!

8.Dünyadaki herhangi biriyle bir günlüğüne yer değiştirecek olsaydın,bu kim olurdu?

Andy Warhol.Kendi "Factory"-fabrika-m olsun isterdim hep.Bunun üzerinde çalışıyorum.Sanırım 3 yıl kaldı.

9.Ailende sana en yakın kişi kim?

Biz ailece çok yakınız birbirimize.Hiçbirini,bir diğeriyle kıyaslayamam.Aile yemeklerimiz en sevdiğim deneyimlerdir:Kimse cümlesini bitiremeden herkes güler ve birbirinin burnuna yemekleri fırlatır.Ve tüm yemekle çok lezzetlidir!O günden kalan yemeklere bayılıyorum!

10.En sevdiğin internet sitesi nedir?

Snopes.com-Pratik kullanımda uygulamayacağım bilgileri öğrenmeye bayılıyorum.

11.Onsuz yaşayamayacağın hazır yemek nedir?

Pepperoni pizza ve biber.

12.En kötü alışkanlığın nedir?

Kelimeleri ağzımda gevelemek.

13.iPod'unda en son dinlediğin şarkı nedir?

The Stevedores-"That Wouldn't Be Right"-şarkıda kalbimi yerinden söken bir ayrılık var."These eyes behold a lot of what these hands cannot"..Bu,Spencer Bell'in harika sesi...

14.En son aldığın şey?

Ufak-seyahat elektrogitarı aldım.Çok sık seyahat ettiğim için gerekli hale gelmişti.

15.Dün gece rüyanda ne gördün?

Keşke hatırlayabilseydim.Keşke lusid rüya yapabilseydim.Keşkeee...

16.Şu an cüzdanında ne kadar para var?

Cüzdan taşımıyorum.Kredi kartlarımı cebimde taşıyorum ve nakit parayıysa botlarımın içinde.Neden sordunuz?Biraz borç mu gerekiyor?Uyarmalıyım,bira
z ayak kokuyor olabilir xD

17.Boşluğu doldur:17 yaşında olsaydım ____________.

"Kayıp Çocuk" olurdum.Interlochen Sanat Akademisi'nde 6 kişiden oluşan,"Kayıp Çocuklar" denilen ve okul yönetimine ve otoritelere karşı gelen bir grup vardı.Sanırım biz sebepsiz yere asilik yapıyorduk.18'e geldiğimde ilk dövmemi yaptırdım "Kayboldum..." şeklindeydi.Altı kişiydik ama şimdi 5 olduk.Kanser,sevgili arkadaşımızın,Spencer Bell'in hayatını aldı.Lütfen bir dakikalığına spencerbellmemorial.com'u ziyaret edip onun şarkılarından birkaçını dinleyin.Ölümünden sonra solo albümünü daha yeni bastılar,"Feudal,Brutal, and the American Dream" adlı albümü başka yerde bulamazsınız.Tadını çıkarın!
elifrobkristen
admin
admin
elifrobkristen

MesajKonu: Geri: Jackson Rathbone Röportajı   Jackson Rathbone Röportajı I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 9:49 pm

p.için saol uçmuşsun Very Happy
https://kristenrob.yetkin-forum.com
anathema
co admin
co admin
anathema

MesajKonu: Geri: Jackson Rathbone Röportajı   Jackson Rathbone Röportajı I_icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 6:13 pm

yok canım uçtuğum falan
selinedward
üye
üye
selinedward

MesajKonu: Geri: Jackson Rathbone Röportajı   Jackson Rathbone Röportajı I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 2:32 pm

görmüştüm saol

Jackson Rathbone Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jackson Rathbone Fotoğrafları
» Jackson Rathbone Hakkında
» Kristen Stewart Röportajı
» Robert Pattinson Röportajı
» Taylor Lautner New Moon Röportajı